Servisní služby

Od pondělí 12. 4. 2021 máme opět otevřený vnitřní prostor pro zákazníky na servis vozu a fungujeme v plném režimu. Dopřejte sobě i svému vozu tu nejlepší péči.

 Dodržujeme hygienická opatření a maximalizují bezpečnost jak svých zákazníků, tak i zaměstnanců. Zdraví je pro nás na prvním místě, proto není čeho se při návštěvě servisu obávat.

Pro komfort a bezpečí vám nově nabízíme rozšířené služby dezinfekce klimatizace nebo hloubkovou dezinfekci celého systému i interiéru vozu specializovaným plynným dezinfekčním přípravkem či ozonem. 

Provoz nových i ojetých vozů zůstává i nadále uzavřen, jsme pro vás k dispozici po telefonu nebo přes e-mail.

O nás

AUTOSALON KUDRNA působí na automobilovém trhu již od roku 1992. Jsme autorizovaný prodejce nových  vozů ŠKODA. Poskytujeme komplexní nabídku servisních služeb na vysoké profesionální úrovni, používáme nejmodernější přístroje a technologie a našim klientům je k dispozici tým kvalifikovaných servisních techniků. Za dobu naší existence jsme dosáhli několika ocenění našeho snažení, které bylo završeno dosažením prestižní normy ISO 9001. Naši prioritou je  kvalita poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků.

Kontaktní informace


Otevírací doba

Po-Pa 7:00 – 17:00
So 8:00 – 12:00
Ne zavřeno